Hotel Zacisze położony jest nad północnym brzegiem Dużego Jeziora Turawskiego, około 150m od plaży, w naturalnym otoczeniu lasu sosnowo-dębowego i ciągnących się kilometrami Borów Stobrawsko-Turawskich, z dala od dróg szybkiego ruchu.

Pokoje Hotelowe spełniają standardy hotelu trzygwiazdkowego oraz razem z apartamentami w ogrodzie oferuje 75 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje są komfortowe i przestronne, urządzone gustownie i funkcjonalnie. Do dyspozycji gości oddajemy klimatyzowaną salę bankietową, która zapewnia komfortowe warunki nawet przy 100-osobowych imprezach oraz sale konferencyjne o maksymalnej pojemności do 150 uczestników. Gwarantujemy wysoki standard i indywidualne podejście do każdego klienta.

W ramach każdego noclegu w Turawie zapewniamy bezpłatnie:

  • Bogate śniadania dopasowane do potrzeb każdego klienta
  • Nieograniczony dostęp do centrum Spa (jacuzzi, sauna, grota solna, siłownia)
  • Bezprzewodowy dostęp do Internetu

Pobyty dzieci do ukończenia 3 roku życia są bezpłatne.

Posiadamy duży parking ( około 40 miejsc ) - płatny 10zł za dobę.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego systemu rezerwacyjnego. Po wybraniu dogodnego dla Państwa terminu system natychmiast sprawdzi dostępność pokoi oraz przedstawi pełen wachlarz opcji dodatkowych. Dodatkowo rezerwacje dokonane przez naszą stronę internetową są obięte gwarancją najniższej ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem +48 77 402 90 30.